Κύπελλο Μεγάλου Αλεξάνδρου 2016 | ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Δημιουργία μετάφρασης
Login / Create an Account

Κύπελλο Μεγάλου Αλεξάνδρου 2016

Εικόνα: 
Κύπελλο Μεγάλου Αλεξάνδρου 2016
facebook_like: 

Ολοκληρώθηκε με επιτυχία το Κύπελλο Μεγάλου Αλεξάνδρου 2016 που διοργάνωσε ο Ν.Ο.Θ στις 19-20 Μαρτίου 2016.

Μετά από 4 ιστιοδρομίες οι αθλητές του ομίλου μας κατέλαβαν τις παρακάτω θέσεις.

Optimist Κοριτσιών
Η Καλαιτζογλίδου Γαλήνη κατέκτησε την 1η θέση και το Χρυσό μετάλλιο
Η Κριτσίανη Κατερίνα κατέκτησε την 2η θέση και το Αργυρό μετάλλιο
Η Παρδάλη Όλγα κατέκτησε την 4η θέση
Η Τρέμα Έλλη κατέκτησε την 6η θέση
Η Καραογλάνη Βασιλεία την 10η θέση
Η Δαιλίδη Ασημίνα την 11η θέση
Η Κοκοζίδου Βασιλική την 13η θέση

Optimist Αγοριών
Ο Τσολάκος Αλέξανδρος κατέκτησε την 3η θέση και το Χάλκινο μετάλλιο
Ο Διαμαντόπουλος Μιχαήλ κατέκτησε την 5η θέση
Ο Κουτσαμάρης Δημήτριος κατέκτησε την 11η θέση

Optimist Κορασίδων
Η Καλιπτσίδη Εβίτα κατέκτησε την 1η θέση και το Χρυσό μετάλλιο
Η Παπαγεωργίου Αναστασία κατέκτησε την 3η θέση και το Χάλκινο μετάλλιο
Η Τρέμμα Νάντια κατέκτησε την 5η θέση
Η Γεωργιάδου Ευανθία κατέκτησε την 7η θέση

Optimist Παίδων
Ο Παχούμας Γεώργιος κατέκτησε την 1η θέση και το Χρυσό μετάλλιο
Ο Βόγιας Θέος κατέκτησε κατέκτησε την 3η θέση και το Χάλκινο μετάλλιο
Ο Παλιός Μιχαήλ κατέκτησε την 5η θέση
Ο Γκάρης Αλέξανδρος την 6η θέση
Ο Ευστρατίου Λουκάς την 8η θέση

Laser 4.7 Κοριτσιών
Η Σαρίδου Χρυσή κατέκτησε την 2η θέση και το Αργυρό μετάλλιο
Η Γκάρη Μελίνα κατέκτησε την 4η θέση

Laser 4.7 Αγοριών
Ο Παναγιωτίδης Αναστάσιος κατέκτησε την 1η θέση και το Χρυσό μετάλλιο
Ο Σμυρνής Μπάμπης κατέκτησε την 4η θέση
Ο Σουγιουλτζής Φώτης κατέκτησε την 6η θέση
Ο Τσόλος Σπυρίδων κατέκτησε την 8η θέση

Laser Radial
Η Πασσά Άννα κατέκτησε την 2η θέση και το Αργυρό μετάλλιο
Η Φωτακάκη Κωνσταντίνα την 3η θέση και το Χάλκινο μετάλλιο
Η Σαρίδου Νίκη την 5η θέση

Laser Standard
Ο Τσαουσίδης Ηλίας κατέκτησε την 1η θέση και το Χρυσό μετάλλιο
Ο Τσώλης Χάρης κατέκτησε την 4η θέση
Ο Συγγελάκης Γιάννης κατέκτησε την 6η θέση
Ο Φορούλης Χριστόφορος κατέκτησε την 7η θέση

420
Οι Μαστρογιάννης Αναστάσιος-Βορριάς Μιχαήλ κατέκτησαν την 2η θέση και το Αργυρό μετάλλιο
Οι Τερζίδης Νικόλαος-Παππάς Θωμάς κατέκτησαν την 3η θέση και το Χάλκινο μετάλλιο
Οι Καραπαναγιωτίδης Νικόλαος-Χαρίτου Νικόλαος κατέκτησαν την 5η θέση
Οι Γαλαζούλας Κωνσταντίνος-Παππάς Στέφανος κατέκτησαν την 6η θέση
Οι Ιωαννίδης Ιωάννης-Κουκότας Μάρκος κατέκτησαν την 8η θέση
Οι Γκάρης Αθανάσιος-Αθανασίου Σωτήρης κατέκτησαν την 9η θέση
Οι Μαυράκης Χρυσόστομος-Γιαννούσης Μίλτος κατέκτησαν την 10η θέση

470
Οι Καζαντζής Κωνσταντίνος(ΝΟΘ)-Κωνσταντινίδης Πέτρος (ΟΦΘ) κατέκτησαν την 1η θέση και το Χρυσό μετάλλιο
Οι Χατζημπαλόγλου Θεόδωρος(ΙΟΘ)-Μιχαηλίδης Μιχάλης(ΝΟΘ) κατέκτησαν την 2η θέση και το Αργυρό μετάλλιο
Οι Χατζάτογλου Σάββας(ΝΟΘ)-Μελιδώνης Μιχάλης(ΝΟΘ) κατέκτησαν την 3η θέση και το Χάλκινο μετάλλιο

No votes yet
`