Κύπελλο Φθινοπώρου 2018 - Εις μνήμην Ναυάρχου Βότση | ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Δημιουργία μετάφρασης
Login / Create an Account

Κύπελλο Φθινοπώρου 2018 - Εις μνήμην Ναυάρχου Βότση

Εικόνα: 
Κύπελλο Φθινοπώρου 2018 - Εις μνήμην Ναυάρχου Βότση
facebook_like: 

Ο Ναυτικός Όμιλος Θεσσαλονίκης διοργάνωσε τον ιστιοπλοϊκό αγώνα Κύπελλο Φθινοπώρου 2018 - Εις μνήμην Ναυάρχου Βότση από τις 13-14 Οκτώβρη 2018. Οι αθλητές του ομίλου μας κατέκτησαν τις παρακάτω θέσεις:

Optimist Κοριτσιών (5 ιστιοδρομίες)
Η Μαρία Βογιαντζοπούλου (ΝΑΟΚΘ) κατέκτησε την 1η θέση και το χρυσό μετάλλιο.
Η Κωνσταντίνα Τρέμμα κατέκτησε την 2η θέση και το ασημένιο μετάλλιο.
H Αναστασία Παπαγεωργίου κατέκτησε την 5η θέση.
Η Ναυσικά Τσολάκου κατέκτησε την 8η θέση.
Η Θάλεια Σμυρνή κατέκτησε την 9η θέση.
Η Εμαννουηλία Πατρίδη κατέκτησε την 10η θέση.
Η Αναστασία Ματαράγκα (ΝΑΟΚΘ) κατέκτησε την 12η θέση.
Η Αργυρώ Σφίγγα κατέκτησε την 14η θέση.
Η Κατερίνα Αλεξανδρίδου κατέκτησε την 16η θέση.
Η Ελισάβετ Πλόσκα κατέκτησε την 17η θέση.
Η Άρτεμις Παπαγεωργίου κατέκτησε την 19η θέση.
Η Σοφία Ξανθοπούλου κατέκτησε την 24η θέση.
Η Μελίνα Κυριακοπούλου κατέκτησε την 25η θέση.

Optimist Αγοριών (5 ιστιοδρομίες)
Ο Γιώργος Παχούμας κατέκτησε την 2η θέση και το ασημένιο μετάλλιο.
Ο Μιχαήλ Παληός κατέκτησε την 3η θέση και το χάλκινο μετάλλιο.
Ο Ιωάννης Μπεναξίδης κατέκτησε την 4η θέση.
Ο Λαέρτης Γεώργιος Λεονταρίδης κατέκτησε την 8η θέση.
Ο Παναγιώτης Πλόσκας κατέκτησε την 11η θέση.
Ο Ιωακείμ Μπάρλας κατέκτησε την 17η θέση.
Ο Ελευθέριος Καλιπτσίδης κατέκτησε την 24η θέση.
Ο Αναστάσιος Καπόλας (ΝΑΟΚΘ) κατέκτησε την 25η θέση.
Ο Αβραάμ Κοέν κατέκτησε την 29η θέση.
Ο Γεώργιος Μπεναξίδης κατέκτησε την 30η θέση.
Ο Γεώργιος Διαμαντής κατέκτησε την 32η θέση.
Ο Ιάσονας Τερζίδης κατέκτησε την 33η θέση.

Optimist Κορασίδων (5 ιστιοδρομίες)
Η Ναυσικά Τσολάκου κατέκτησε την 2η θέση και το ασημένιο μετάλλιο.
Η Εμαννουηλία Πατρίδη κατέκτησε την 3η θέση και το χάλκινο μετάλλιο.
Η Αναστασία Ματαράγκα (ΝΑΟΚΘ) κατέκτησε την 5η θέση.
Η Αργυρώ Σφίγγα κατέκτησε την 7η θέση.
Η Κατερίνα Αλεξανδρίδου κατέκτησε την 8η θέση.
Η Ελισάβετ Πλόσκα κατέκτησε την 9η θέση.
Η Άρτεμις Παπαγεωργίου κατέκτησε την 11η θέση.
Η Σοφία Ξανθοπούλου κατέκτησε την 16η θέση.
Η Μελίνα Κυριακοπούλου κατέκτησε την 17η θέση.

Optimist Παίδων (5 ιστιοδρομίες)
Ο Μιχαήλ Παληός κατέκτησε την 1η θέση και το χρυσό μετάλλιο.
Ο Ιωάννης Μπεναξίδης κατέκτησε την 3η θέση και το χάλκινο μετάλλιο.
Ο Λαέρτης Γεώργιος Λεονταρίδης κατέκτησε την 6η θέση.
Ο Παναγιώτης Πλόσκας κατέκτησε την 9η θέση.
Ο Ελευθέριος Καλιπτσίδης κατέκτησε την 16η θέση.
Ο Αναστάσιος Καπόλας (ΝΑΟΚΘ) κατέκτησε την 17η θέση.
Ο Αβραάμ Κοέν κατέκτησε την 20η θέση.
Ο Γεώργιος Μπεναξίδης κατέκτησε την 21η θέση.
Ο Γεώργιος Διαμαντής κατέκτησε την 23η θέση.
Ο Ιάσονας Τερζίδης κατέκτησε την 24η θέση.

Προπονητές: Νίκος Μπεναξίδης-Άννα Τσαβδαρίδου

Laser 4.7 Κοριτσιών (6 ιστιοδρομίες)
Η Κωνσταντίνα Σφίγγα κατέκτησε την 6η θέση.

Laser 4.7 Αγοριών (6 ιστιοδρομίες)
Ο Αλέξανδρος Τσιτσίκας κατέκτησε την 2η θέση και το ασημένιο μετάλλιο.
Ο Αθανάσιος Γκάρης κατέκτησε την 8η θέση.
Ο Σωτήριος Αθανασίου κατέκτησε την 10η θέση.
Ο Στέφανος Παππάς κατέκτησε την 14η θέση.

Laser Radial Γενική (6 ιστιοδρομίες)
Ο Κωνσταντίνος Κατιγιαννάκης κατέκτησε την 1η θέση και το χρυσό μετάλλιο.
Ο Μπάμπης Σμυρνής κατέκτησε την 2η θέση και το ασημένιο μετάλλιο.
Η Ναταλία Ταμβακίδου κατέκτησε την 3η θέση και το χάλκινο μετάλλιο.
Η Μελίνα Γκάρη κατέκτησε την 4η θέση.
Ο Σπυρίδων Τζόλος κατέκτησε την 5η θέση.

Laser Standard (6 ιστιοδρομίες)
Ο Αναστάσιος Παναγιωτίδης κατέκτησε την 1η θέση και το χρυσό μετάλλιο.
Ο Ιωάννης Σταμπουλίδης κατέκτησε την 2η θέση και το ασημένιο μετάλλιο.
Ο Χριστόφορος Φορούλης κατέκτησε την 4η θέση.

Προπονητές: Νίκος Παπαγεωργίου-Μιχάλης Μιχαηλίδης

420 Γενική (6 ιστιοδρομίες)
Το πλήρωμα Νικόλαος Τερζίδης-Μάρκος Κουκότας κατέκτησε την 1η θέση και το χρυσό μετάλλιο.
Το πλήρωμα Κατερίνα Κριτσιάνη-Ξένια Μαυρογένη(ΟΘΑ) κατέκτησε την 2η θέση και το ασημένιο μετάλλιο.
Το πλήρωμα Μιχάλης Διαμαντόπουλος-Αλέξανδρος Τσολάκος κατέκτησε την 3η θέση και το χάλκινο μετάλλιο.
Το πλήρωμα Ευγενία Καλιπτσίδη-Ελένη Τρέμμα κατέκτησε την 5η θέση.
Το πλήρωμα Χριστίνα Γραμματικάκη-Ιωάννης Κατιγιαννάκης (ΝΑΟΚΘ) κατέκτησε την 6η θέση.
Το πλήρωμα Ασημίνα Δαιλλίδη-Όλγα Παρδάλη(ΟΦΘ) κατέκτησε την 10η θέση

420 U17 (6 ιστιοδρομίες)
Το πλήρωμα Νικόλαος Τερζίδης-Μάρκος Κουκότας κατέκτησε την 1η θέση και το χρυσό μετάλλιο.
Το πλήρωμα Μιχάλης Διαμαντόπουλος-Αλέξανδρος Τσολάκος κατέκτησε την 2η θέση και το ασημένιο μετάλλιο.
Το πλήρωμα Ευγενία Καλιπτσίδη-Ελένη Τρέμμα κατέκτησε την 3η θέση και το χάλκινο μετάλλιο.
Το πλήρωμα Ασημίνα Δαιλλίδη-Όλγα Παρδάλη(ΟΦΘ) κατέκτησε την 6η θέση

Προπονητές: Θανάσης Παχούμας-Μακάριος Νεοκλάρας

Hansa 2.3 (2 ιστιοδρομίες)
Ο Γεώργιος Σουσουγγέλης κατέκτησε την 1η θέση και το χρυσό μετάλλιο.
Ο Θεόδωρος Καραγκιοζίδης κατέκτησε την 2η θέση και το ασημένιο μετάλλιο.

Hansa 303 (2 ιστιοδρομίες)
Το πλήρωμα Στέλιος Παγιάς-Λουκάς Σαραφίδης κατέκτησε την 1η θέση και το χρυσό μετάλλιο.
Το πλήρωμα Θεόφιλος Βαλακάκης-Αρετή Βαμβούρα κατέκτησε την 2η θέση και το ασημένιο μετάλλιο.

Προπονητής: Λουκάς Σαραφίδης

No votes yet
`