ΚΥΠΕΛΛΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΠΛΑΤΣΗ 2018 | ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Δημιουργία μετάφρασης
Login / Create an Account

ΚΥΠΕΛΛΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΠΛΑΤΣΗ 2018

Εικόνα: 
ΚΥΠΕΛΛΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΠΛΑΤΣΗ 2018
facebook_like: 

Ολοκληρώθηκε ο ιστιοπλοϊκός αγώνας με την επωνυμία «ΚΥΠΕΛΛΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΠΛΑΤΣΗ 2018» που διοργάνωσε ο Ναυτικός Αθλητικός Όμιλος Καλαμαριάς Θεσσαλονίκης από τις 15-16 Σεπτεμβρίου 2018.

Οι αθλητές του Ν.Ο.Θ κατέλαβαν τις παρακάτω θέσεις.

Optimist (6 ιστιοδρομίες)


Αγόρια
Ο Παχούμας Γεώργιος κατέκτησε την 2η θέση και το αργυρό μετάλλιο στην γενική αγοριών.
Ο Μπεναξίδης Ιωάννης κατέκτησε την 3η θέση στην γενική αγοριών και το χάλκινο μετάλλιο και την 1η θέση και το χρυσό μετάλλιο στους παίδες
Ο Παληός Μιχάλης κατέκτησε την 4η θέση στην γενική αγοριών και την 2η θέση και το αργυρό μετάλλιο στους παίδες
Ο Λεονταρίδης Γεώργιος - Λαέρτης κατέκτησε την 10η θέση στην γενική αγοριών και την 7η θέση στους παίδες
Ο Μπάρλας Ιωακείμ κατέκτησε την 10η θέση στην γενική αγοριών
Ο Πλόσκας Παναγιώτης κατέκτησε την 11η θέση στην γενική αγοριών
Ο Καλιπτσίδης Ελευθέριος κατέκτησε την 27η θέση στην γενική αγοριών και την 15η θέση στους παίδες
Ο Καπόλας Αναστάσιος (ΝΑΟΚΘ) κατέκτησε την 28η θέση στην γενική αγοριών και την 16η θέση στους παίδες

Κορίτσια
Η Βογιατζοπούλου Μαρία (ΝΑΟΚΘ) κατέκτησε 1η θέση και το χρυσό μετάλλιο στη γενική των κοριτσιών
Η Τρέμμα Κωνσταντίνα κατέκτησε την 2η θέση και το αργυρό μετάλλιο στην γενική κοριτσιών
Η Παπαγεωργίου Αναστασία κατέκτησε την 4η θέση στην γενική κοριτσιών
Η Πατρίδη Εμμανουηλία κατέκτησε την 7η θέση στην γενική κοριτσιών και την 2η θέση και το αργυρό μετάλλιο στις κορασίδες
Η Τσολάκου Ναυσικά κατέκτησε την 8η θέση στην γενική κοριτσιών και την 3η θέση και το χάλκινο μετάλλιο στις κορασίδες
Η Σμυρνή Θάλεια κατέκτησε την 10η θέση στην γενική κοριτσιών
Η Ματαράγκα Αναστασία (ΝΑΟΚΘ) κατέκτησε την 12η θέση στην γενική κοριτσιών και την 5η θέση στις κορασίδες
Η Σφίγγα Αργυρώ κατέκτησε την 17η θέση στην γενική κοριτσιών και την 8η θέση στις κορασίδες
Η Πλόσκα Ελισάβετ κατέκτησε την 18η θέση στην γενική κοριτσιών και την 9η θέση στις κορασίδες
Η Παπαγεωργίου Άρτεμις κατέκτησε την 19η θέση στην γενική κοριτσιών και την 10η θέση στις κορασίδες

Προπονητές: Μπεναξίδης Νίκος, Μηχαηλίδης Μιχάλης


Laser 4.7 (6 ιστιοδρομίες)


Κορίτσια
Η Σφίγγα Κωνσταντίνα κατέκτησε την 6η θεση

Αγόρια
Ο Τσιτσίκας Αλέξανδρος κατέκτησε την 1η θέση και το χρυσό μετάλλιο
Ο Γκάρης Αθανάσιος κατέκτησε την 6η θέση
Ο Αθανασίου Σωτήριος κατέκτησε την 10η θέση
Ο Παππάς Στέφανος κατέκτησε την 13η θέση

Laser Rdl (6 ιστιοδρομίες)
Η Ταμβακίδου Ναταλία κατέκτησε την 1η θέση και το χρυσό μετάλλιο
Ο Κατηγιαννάκης Κωνσταντίνος κατέκτησε την 4η θέση
Ο Τζόλος Σπυρίδων κατέκτησε την κατέκτησε την 9η θέση

Laser Std (6 ιστιοδρομίες)

O Παναγιωτίδης Αναστάσιος κατέκτησε την 1η θέση και το χρυσό μετάλλιο

Προπονητής: Παπαγεωργίου Νίκος

420 (6 ιστιοδρομίες)
Το πλήρωμα Κριτσιάνη Κατερίνα - Μαυρογένη Ξένια (ΟΘΑ) κατέκτησε την 1η θέση και το χρυσό μετάλλιο
Το πλήρωμα Διαμαντόπουλος Μιχαήλ -Τσολάκος Αλέξανδρος κατέκτησε την 3η θέση και το χάλκινο μετάλλιο
Το πλήρωμα Καλιπτσίδη Εβίτα-Τρέμμα Έλλη κατέκτησε την 4η θέση
Το πλήρωμα Γραμματικάκη Χριστίνα -Ρόρη Φωτεινή(ΟΘΑ) κατέκτησε την 5η θέση
Το πλήρωμα Τερζίδης Νικόλαος -Μάρκος Κουκότας κατέκτησε την 6η θέση

Προπονητές: Παχούμας Θανάσης, Νεοκλάρας Μακάριος


Αποτελέσματα

Optimist:

Laser 4.7:

Laser Rdl:

Laser Std:

420:

No votes yet
`