Κύπελλο Μουδανιών 2016 | ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Δημιουργία μετάφρασης
Login / Create an Account

Ιστιοπλοϊκός αγώνας Κύπελλο Μουδανιών με την επωνυμία "Χαμένες Πατρίδες"

Εικόνα: 
Κύπελλο Μουδανιών 2016
facebook_like: 

Ολοκληρώθηκαν με μεγάλη επιτυχία οι ιστιοπλοϊκοί αγώνες με την επωνυμία "Κύπελλο Μουδανιών 2016" που διεξήχθησαν στις 12 -13 Νοεμβρίου 2016 στα Ν.Μουδανιά και διοργανώθηκαν από τον Ναυτικό Όμιλο Μουδανιών για τις κατηγορίες OPTIMIST, LASER4.7, LASER RADIAL

Οι αθλητές/τριες των αγωνιστικών ομάδων του ΝΟΘ κατέκτησαν τις παρακάτω θέσεις:

Optimist Ανάπτυξη (2 ιστιοδρομίες)
Ο Καλιπτσίδης Ελευθέριος κατέκτησε την 1η θέση γενική και το χρυσό μετάλλιο
Ο Μπεναξίδης Γιάννης κατέκτησε την 3η θέση γενική και το χάλκινο μετάλλιο
Η Σμυρνή Θάλεια κατέκτησε την 6η θέση γενική και την 2η θέση στα κορίτσια
Η Τσολάκου Ναυσικά κατέκτησε την 7η θέση γενική και την 3η θέση στα κορίτσια
Ο Αναστασιάδης Αναστάσιος κατέκτησε την 12η θέση γενική
Η Κυριακοπούλου Μελίνα κατέκτησε την 14η θέση γενική και την 5η θέση στα κορίτσια

Κατηγορία Optimist Αγόρια (5 ιστιοδρομίες)
O Ζήσης Φάνης (ΝΟΧ) κατέκτησε την 1η θέση και το χρυσό μετάλλιο
Ο Τσολάκος Αλέξανδρος κατέκτησε την 8η θέση
Ο Διαμαντόπουλος Μιχάλης κατέκτησε την 10η θέση

Κατηγορία Optimist Κορίτσια (5 ιστιοδρομίες)
Η Παρδάλη Όλγα κατέκτησε την 3η θέση και το χάλκινο μετάλλιο
Η Δαιλίδη Ασημίνα κατέκτησε την 8η θέση

Κατηγορία Optimist Παίδες (5 ιστιοδρομίες)
Ο Μπάρλας Ιωακείμ (ΝΟΑΘ) κατέκτησε την 3η θέση και το χάλκινο μετάλλιο

Κατηγορία Optimist Κορασίδες (5 ιστιοδρομίες)
Η Καλιπτσίδη Εβίτα κατέκτησε την 1η θέση και το χρυσό μετάλλιο
Η Παπαγεωργίου Αναστασία κατέκτησε την 2η θέση και το αργυρό μετάλλιο
Η Τρέμμα Νάντια κατέκτησε την 3η θέση και το χάλκινο μετάλλιο
Η Σφίγγα Κωνσταντίνα (ΟΦΘ) κατέκτησε την 5η θέση

Κατηγορία Laser 4.7 Αγόρια (5 ιστιοδρομίες)
Ο Σμυρνής Μπάμπης κατέκτησε την 1η θέση και το χρυσό μετάλλιο
Ο Τζόλος Σπυρίδων κατέκτησε την 8η θέση
Ο Γκάρης Αθανάσιος κατέκτησε την 10η θέση

Κατηγορία Laser 4.7 Κορίτσια (5 ιστιοδρομίες)
Η Ταμβακίδου Ναταλία (ΟΦΘ) κατέκτησε την 1η θέση και το χρυσό μετάλλιο
Η Σαρίδου Χρυσή κατέκτησε την 2η θέση και το αργυρό μετάλλιο
Η Γκάρη Μελίνα κατέκτησε την 3η θέση και το χάλκινο μετάλλιο

Κατηγορία Laser Rdl (5 ιστιοδρομίες)
Ο Παναγιωτίδης Αναστάσιος κατέκτησε την 1η θέση γενική και το χρυσό μετάλλιο
O Δέλλιος Ιωάννης κατέκτησε την 3η θέση γενική και το χάλκινο μετάλλιο
Η Σαρίδου Νίκη κατέκτησε την 5η θέση γενική
Ο Φορούλης Χριστόφορος την 7η θέση γενική

Συγχαρητήρια στην επιτροπή αγώνων με πρόεδρο τον Παυλίδη Γιάννη και μέλη τις Μιρέιγ Χατζηπροδρόμου, Νταρζάνου Βαία και τους προπονητές του ΝΟΘ Παπαγεωργίου Νίκο, Μπεναξίδη Νίκο, και την προπονήτρια του ΝΟΜ Τσαουσίδου Μαρία.

Συγχαρητήρια στους αθλητές και τους προπονητές του ομίλου.

Αποτελέσματα:

Optimist Ανάπτυξη ....

Optimist...

Laser 4.7...

Laser Rdl...

Your rating: Κανένα Average: 5 (1 vote)
`