Ιστιοπλοϊκοί αγώνες Αφανούς Ναύτη 2019
Δημιουργία μετάφρασης
Login / Create an Account

Ιστιοπλοϊκοί αγώνες Αφανούς Ναύτη 2019

Εικόνα: 
Ιστιοπλοϊκοί αγώνες Αφανούς Ναύτη 2019
facebook_like: 

Ολοκληρώθηκαν οι ιστιοπλοϊκοί αγώνες Αφανούς Ναύτη 2019 που διοργανώθηκαν από τον Ιστιοπλοϊκό Όμιλο Θεσσαλονίκης από τις 9-10 Μαρτίου 2019.

Οι αθλητές του ομίλου μας κατέκτησαν τις παρακάτω θέσεις:

Optimist (1 ιστιοδρομία)
Η Βογιατζοπούλου Μαρία κατέκτησε την 1η θέση και το χρυσό μετάλλιο στα κορίτσια και 3η θέση στην γενική βαθμολογία
Ο Παχούμας Γιώργος κατέκτησε την 5η θέση στην γενική βαθμολογία
Η Τρέμμα Κωνσταντίνα κατέκτησε την 2η θέση και το αργυρό μετάλλιο στα κορίτσια και την 7η θέση στην γενική βαθμολογία
Η Παπαγεωργίου Αναστασία κατέκτησε την 9η θέση στην γενική βαθμολογία
Ο Πλόσκας Παναγιώτης την 11η θέση στην γενική βαθμολογία
Η Πατρίδη Εμμανουηλία κατέκτησε την 15η θέση στην γενική βαθμολογία
Ο Μπεναξίδης Ιωάννης κατέκτησε την 2η θέση και το αργυρό μετάλλιο στους παίδες και την 19η θέση στην γενική βαθμολογία
Ο Καπόλλας Αναστάσιος κατέκτησε την 3η θέση και το χάλκινο μετάλλιο στους παίδες και την 20η θέση στην γενική βαθμολογία
Ο Λεονταρίδης Γεώργιος Λαέρτης κατέκτησε την 23η θέση στην γενική βαθμολογία
Η Σφίγγα Αργυρώ κατέκτησε την 2η θέση και το αργυρό μετάλλιο στις κορασίδες και την 28η θέση στην γενική βαθμολογία
Η Τσολάκου Ναυσικά κατέκτησε την 31η θέση στην γενική βαθμολογία
Ο Καλιπτσίδης Ελευθέριος κατέκτησε την 33η θέση στην γενική βαθμολογία
Ο Κοέν Αβράαμ κατέκτησε την 34η θέση στην γενική βαθμολογία
Η Ματαράγκα Αναστασία κατέκτησε την 36η θέση στην γενική βαθμολογία
Η Παπαγεωργίου Άρτεμις κατέκτησε την 38η θέση στην γενική βαθμολογία
Ο Μπεναξίδης Γεώργιος κατέκτησε την 39η θέση στην γενική βαθμολογία
Η Αλεξανδρινού Κατερίνα κατέκτησε την 41η θέση στην γενική βαθμολογία
Η Κυριακοπούλου Μελίνα κατέκτησε την 42η θέση στην γενική βαθμολογία
Η Πλόσκα Ελισάβετ κατέκτησε την 47η θέση στην γενική βαθμολογία
Η Ξανθοπούλου Σοφία κατέκτησε την 50η θέση στην γενική βαθμολογία
Ο Διαμαντής Γεώργιος κατέκτησε την 54η θέση στην γενική βαθμολογία

Προπονητές: Μπεναξίδης Νίκος, Τσαβδαρίδου Άννα

Laser 4.7 (2 ιστιοδρομίες)
Ο Γκάρης Αθανάσιος κατέκτησε την 10η θέση στην γενική βαθμολογία
Η Σφίγγα Κωνσταντίνα κατέκτησε την 2η θέση και το αργυρό μετάλλιο στα κορίτσια U16 και την 11η θέση στην γενική βαθμολογία
Ο Σπύρου Οδυσσέας κατέκτησε την 18η θέση στην γενική βαθμολογία
Ο Καραμητσόπουλος Βασίλης κατέκτησε την 23η θέση στην γενική βαθμολογία

Laser Rdl (2 ιστιοδρομίες)
Ο Τσιτσίκας Αλέξανδρος κατέκτησε την 1η θέση και το χρυσό μετάλλιο 
Η Μπεναμέρ Λυδία κατέκτησε την 4η θέση 
Ο Αναστασίαδης Δημήτρης κατέκτησε την 6η θέση

Προπονητής: Μηχαηλίδης Μιχάλης

 420(2 ιστιοδρομίες)

Το πλήρωμα Τερζίδης Νικόλαος - Κουκότας Μάρκος κατέκτησε την 1η θέση και το χρυσό μετάλλιο 
Το πλήρωμα Κριτσιάνη Αικατερίνη - Μαυρογένη Πολυξένη κατέκτησε την 2η θέση και το αργυρό μετάλλιο 
Το πλήρωμα Διαμαντόπουλος Μιχαήλ - Τσολάκος Αλέξανδρος κατέκτησε την 3η θέση και το χάλκινο μετάλλιο 
Το πλήρωμα Γραμματικάκη Χριστίνα - Ρόρρη Φωτεινή κατέκτησε την 4η θέση
Το πλήρωμα Καλιπτσίδη Ευαγγελία - Τρέμμα Ελένη κατέκτησε την 7η θέση
Το πλήρωμα Δαιλίδη Ασημίνα-Μποζάνη Σοφία κατέκτησε την 9η θέση
Το πλήρωμα Κατιγιαννακης Κωνσταντίνος - Κατιγιαννάκης Ιωάννης κατέκτησε την 10η θέση

Προπονητής: Νεοκλάρας Μακάριος

Αποτελέσματα

Optimist...

Laser 4.7...

Laser Rdl ...

420...

 

 

 

 

No votes yet
`