Iστιοπλοϊκοί αγώνες «Αφανούς Ναύτη 2017» | ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Δημιουργία μετάφρασης
Login / Create an Account

Iστιοπλοϊκοί αγώνες «Αφανούς Ναύτη 2017»

Εικόνα: 
Iστιοπλοϊκοί αγώνες «Αφανούς Ναύτη 2017»
facebook_like: 
Ολοκληρώθηκαν με επιτυχία οι ιστιοπλοϊκοί αγώνες «Αφανούς Ναύτη 2017» που διοργάνωσε ο Ιστιοπλοϊκός Όμιλος Θεσσαλονίκης υπό την αιγίδα της Ελληνικής Ιστιοπλοϊκής Ομοσπονδίας για σκάφη Optimist, Laser 4.7, Laser Radial, 420 και 470 στις 01-02 Απριλίου 2017.

Oι αθλητές/τριες του ομίλου μας κατέλαβαν τις παρακάτω θέσεις.
Optimist Αγόρια (5 ιστιοδρομίες)
Ο Διαμαντόπουλος Μιχαήλ κατέκτησε την 3η θέση και το χάλκινο μετάλλιο
Ο Μπάρλας Ιωακείμ κατέκτησε την 10η θέση
Ο Τσολάκος Αλέξανδρος κατέκτησε την 17η θέση
Optimist Κορίτσια (5 ιστιοδρομίες)
Η Παρδάλη Όλγα κατέκτησε την 1η θέση και το χρυσό μετάλλιο στα κορίτσια και την 1η θέση στην γενική των Optimist.
Η Παπαγεωργίου Αναστασία κατέκτησε την 2η θέση και το αργυρό μετάλλιο
Η Τρέμμα Ελένη κατέκτησε την 4η θέση
Η Καλιπτσίδη Ευγενία κατέκτησε την 5η θέση
Η Δαιλίδη Ασημίνα κατέκτησε την 6η θέση
Η Κοκοζίδου Βασιλική κατέκτησε την 12η θέση
Η Σφίγγα Κωνσταντίνα κατέκτησε την 13η θέση
Optimist Παίδες (5 ιστιοδρομίες)
Ο Παχούμας Γιώργος κατέκτησε την 1η θέση και το χρυσό μετάλλιο
Ο Μπεναξίδης Γιάννης κατέκτησε την 4η θέση
Ο Βόγιας Θέος κατέκτησε την 7η θέση
Ο Καλιπτσίδης Ελευθέριος κατέκτησε την 8η θέση
Optimist Κορασίδες (5 ιστιοδρομίες)
Η Τρέμμα Κωνσταντίνα κατέκτησε την 1η θέση και το χρυσό μετάλλιο
Η Τσολάκου Ναυσικά κατέκτησε 2η θέση και το ασημένιο μετάλλιο
Προπονητές Μπεναξίδης Νίκος, Τσαβδαρίδου Άννα
Laser 4.7 Κορίτσια (5 ιστιοδρομίες)
Η Γκάρη Μελίνα κατέκτησε την 1η θέση και το χρυσό μετάλλιο
Η Σαρίδου Χρυσή κατέκτησε την 2η θέση και το ασημένιο μετάλλιο
Η Ταμβακίδου Ναταλία κατέκτησε την 3η θέση και το χάλκινο μετάλλιο
Laser 4.7 Αγόρια (5 ιστιοδρομίες)
Ο Σμυρνής Χαράλαμπος κατέκτησε την 1η θέση και το χρυσό μετάλλιο
Ο Γκάρης Αθανάσιος κατέκτησε την 4η θέση
Laser Rdl
O Παναγιωτίδης Αναστάσιος κατέκτησε την 1η θέση και το χρυσό μετάλλιο
Ο Κατηγιαννάκης Κωνσταντίνος κατέκτησε την 2η θέση και το ασημένιο μετάλλιο
Ο Τσαμπάζης Μιχάλης κατέκτησε την 7η θέση
Η Φωτακάκη Κωνσταντίνα κατέκτησε την 8η θέση
Ο Φορούλης Χριστόφορος κατέκτησε την 13η θέση
Προπονητής ο Παπαγεωργίου Νίκος
420 Αγόρια (5 ιστιοδρομίες)
Σουγιουλτζής Φώτης-Βοριάς Μιχαήλ κατέκτησαν την 1η θέση και το χρυσό μετάλλιο
Τερζίδης Νικόλαος-Παππάς Θωμάς κατέκτησαν την 3η θέση και το χάλκινο μετάλλιο
Παππάς Στέφανος, Κουτσαμπάρης Δημήτρης κατέκτησαν την 4η θέση
420 Κορίτσια (5 ιστιοδρομίες)
Κριτσίανη Κατερίνα-Μαυρογένη Ξένια (ΟΘΑ) κατέκτησαν την 3η θέση και το χάλκινο μετάλλιο
Προπονητής Μακάριος Νεοκλάρας
Συγχαρητήρια στους αθλητες/τριες και στους προπονητές
No votes yet
`