Ιστιοπλοικοί Αγώνες Αφανούς Ναύτη | ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Δημιουργία μετάφρασης
Login / Create an Account

Ιστιοπλοικοί Αγώνες Αφανούς Ναύτη

Εικόνα: 
Ιστιοπλοικοί Αγώνες Αφανούς Ναύτη
facebook_like: 

Στις 2-3 Απριλίου 2016 διεξήχθησαν από τον Ιστιοπλοϊκό Όμιλο Θεσσαλονίκης οι Αγώνες Αφανούς Ναύτη 2016 για τις κατηγορίες Optimist και Laser 4.7 και ανάπτυξης για παιδιά κάτω των 11 ετών.


O Ν.Ο.Θ συμμετείχε στους αγώνες με τις αγωνιστικές ομάδες Optimist και Laser 4.7, και οι αθλητές-τριες του κατέλαβαν τις παρακάτω θέσεις.


Optimist Ανάπτυξης
2008 Παίδες
Ο Μπεναξίδης Γιάννης κατέκτησε την 1η θέση και το Χρυσό μετάλλιο
Ο Καλιπτσίδης Λευτέρης κατέκτησε την 2η θέση και το Αργυρό μετάλλιο
2007 Παίδες
Ο Παλιός Μιχάλης κατέκτησε την 2η θέση και το Αργυρό μετάλλιο
Ο Αναστασιάδης Αναστάσης κατέκτησε την 3η θέση και το Χάλκινο μετάλλιο
2007 Κορασίδες
Η Καραογλάνη Ευαγγελία κατέκτησε την 1η θέση και το Χρυσό μετάλλιο
Η Τσολάκου Ναυσικά κατέκτησε την 2η θέση και το Αργυρό μετάλλιο
2006 Παίδες
Ο Παχουμας Γιωργος κατέκτησε την 2η θέση και το Αργυρό μετάλλιο
Ο Βογιας Θέος κατέκτησε την 2η θέση και το Αργυρό μετάλλιο
Ο Κοκοζίδης Πάρης κατέκτησε την 4η θέση
2006 Κορασίδες
Η Τρέμμα Νάντια κατέκτησε την 2η θέση και το Αργυρό μετάλλιο
Η Γεωργιάδου Ευανθία κατέκτησε την 3η θέση και το Χάλκινο μετάλλιο
2005 Παίδες
Ο Ευστρατίου Λουκάς κατέκτησε την 2η θέση και το Αργυρό μετάλλιο
Ο Γκάρης Αλέξανδρος κατέκτησε την 4η θέση
2005 Κορασίδες
Η Παπαγεωργιου Αναστασια κατέκτησε την 1η θέση και το Χρυσό μετάλλιο
Η Καλιπτζίδου Εβίτα κατέκτησε την 2η θέση και το Αργυρό μετάλλιο

Optimist Κοριτσιών
Η Καλαιτζογλίδου Γαλήνη κατέκτησε την 1η θέση και το Χρυσό μετάλλιο
Η Κριτσίανη Κατερίνα κατέκτησε την 5η θέση
Η Τρέμα Έλλη κατέκτησε την 7η θέση
Η Παρδάλη Όλγα κατέκτησε την 8η θέση
Η Δαιλίδη Ασημίνα την 10η θέση
Η Κοκοζίδου Βασιλική την 15η θέση

Optimist Αγοριών
Ο Τσολάκος Αλέξανδρος κατέκτησε την 4η θέση
Ο Διαμαντόπουλος Μιχαήλ κατέκτησε την 9η θέση
Ο Κουτσαμάρης Δημήτριος κατέκτησε την 10η θέση

Optimist Κορασίδων (11χρονα)
Η Παπαγεωργιου Αναστασια κατέκτησε την 1η θέση και το Χρυσό μετάλλιο
Η Καλιπτζίδου Εβίτα κατέκτησε την 2η θέση και το Αργυρό μετάλλιο
Η Τρέμμα Νάντια κατέκτησε την 4η θέση
Η Τσολάκου Ναυσικά κατέκτησε την 7η θέση

Optimist Παίδων (11χρονα)
Ο Παχούμας Γεώργιος κατέκτησε την 2η θέση και το Αργυρό μετάλλιο
Ο Γκάρης Αλέξανδρος την 4η θέση
Ο Βόγιας Θέος κατέκτησε κατέκτησε την 5η θέση
Ο Παλιός Μιχαήλ κατέκτησε την 6η θέση
Ο Ευστρατίου Λουκάς την 8η θέση

Laser 4.7 Κοριτσιών
Η Σαρίδου Χρυσή κατέκτησε την 1η θέση και το Χρυσό μετάλλιο
Η Γκάρη Μελίνα κατέκτησε την 3η θέση και το Χάλκινο μετάλλιο

Laser 4.7 Αγοριών
Ο Παναγιωτίδης Αναστάσιος κατέκτησε την 1η θέση και το Χρυσό μετάλλιο
Ο Σμυρνής Μπάμπης κατέκτησε την 4η θέση
Ο Σουγιουλτζής Φώτης κατέκτησε την 5η θέση
Ο Τζόλος Σπυρίδων κατέκτησε την 8η θέση

Συγχαρητήρια στην ομάδα και στους προπονητές-τριες Τσαβδαρίδου Άννα, Μπεναξίδη Νίκο και Παπαγεωργίου Νίκο.

Αποτελέσματα Optimist Ανάπτυξης
Αποτελέσματα Optimist
Αποτελέσματα Laser 4.7

No votes yet
`