ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2018 | ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Δημιουργία μετάφρασης
Login / Create an Account

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2018

Εικόνα: 
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2018
facebook_like: 

Ολοκληρώθηκε ο ιστιοπλοϊκός αγώνας με την επωνυμία «ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2018» που διοργάνωσε ο Ιστιοπλοϊκός Όμιλος Θεσσαλονίκης από 8-9 Σεπτεμβρίου 2018.

Οι αθλητές του  Ν.Ο.Θ μας κατέλαβαν τις παρακάτω θέσεις.

Optimist (2 ιστιοδρομίες)


2007 - Κορίτσια
Η Πατρίδη Έμα κατέκτησε την 1η θέση και το χρυσό μετάλλιο και την 1η θεση στην γενική κατάταξη
Η Αλεξανδρίδου Κατερίνα κατέκτησε την 2η θέση και το αργυρό μετάλλιο

2008 - Κορίτσια
Η Πλόσκα Ελισάβετ κατέκτησε την 2η θέση και το αργυρό μετάλλιο

2008 - Αγόρια
Ο Κοέν Αβραάμ κατέκτησε την 3η θέση και το χάλκινο μετάλλιο

2009 - Κορίτσια
Η Παπαγεωργίου Άρτεμις κατέκτησε την 3η θέση και το χάλκινο μετάλλιο
Η Σφίγγα Αργυρώ κατέκτησε την 4η θέση

2009 - Αγόρια

Ο Λεονταρίδης Γεώργιος - Λαέρτης κατέκτησε την 1η θέση και το χρυσό μετάλλιο
Ο Ψυχόπουλος Γεώργιος κατέκτησε την 4η θέση
Ο Ιλερής Ευστράτιος κατέκτησε την 5η θεση

2010 - Κορίτσια
Η Ξανθοπούλου Σοφία κατέκτησε την 2η θέση και το αργυρό μετάλλιο
Η Δίκου-Δράκου Ευγενία κατέκτησε την 3η θέση και το χάλκινο μετάλλιο

2010 - Αγόρια
Ο Μπεναξίδης Γεώργιος κατέκτησε την 1η θέση και το χρυσό μετάλλιο
Ο Σπονδυλίδης Δημήτριος κατέκτησε την 2η θέση και το αργυρό μετάλλιο

Προπονητής: Τσαβδαρίδου Άννα

Laser 4.7 (5 ιστιοδρομίες)

Κορίτσια
Η Σφίγγα Κωνσταντίνα κατέκτησε την 4η θεση

Αγόρια
Ο Τσιτσίκας Αλέξανδρος κατέκτησε την 1η θέση και το χρυσό μετάλλιο
Ο Αθανασίου Σωτήριος κατέκτησε την 7η θέση
Ο Γκάρης Αθανάσιος κατέκτησε την 9η

Laser Rdl (5 ιστιοδρομίες)
Ο Κατηγιαννάκης Κωνσταντίνος κατέκτησε την 1η θέση και το χρυσό μετάλλιο
Η Ταμβακίδου Ναταλία κατέκτησε την 2η θέση και το αργυρό μετάλλιο
Ο Τζόλος Σπυρίδων κατέκτησε την κατέκτησε την 3η θέση και το χάλκινο μετάλλιο

Laser Std (5 ιστιοδρομίες)
O Σταμπουλίδης Ιωάννης κατέκτησε την 1η θέση και το χρυσό μετάλλιο

Προπονητής: Παπαγεωργίου

420 (5 ιστιοδρομίες)
Το πλήρωμα Τερζίδης Νικόλαος -Μάρκος Κουκότας κατέκτησε την 1η θέση και το χρυσό μετάλλιο
Το πλήρωμα Κριτσιάνη Κατερίνα - Μαυρογένη Ξένια (ΟΘΑ) κατέκτησε την 2η θέση και το αργυρό μετάλλιο
Το πλήρωμα Διαμαντόπουλος Μιχαήλ -Τσολάκος Αλέξανδρος κατέκτησε την 5η θέση
Το πλήρωμα Γραμματικάκη Χριστίνα -Ρόρη Φωτεινή(ΟΘΑ) κατέκτησε την 6η θέση
Το πλήρωμα Καλιπτσίδη Εβίτα-Τρέμμα Έλλη κατέκτησε την 7η θέση

Προπονητές: Παχούμας Θανάσης, Νεοκλάρας Μακάριος

Αποτελέσματα

Optimist....

Laser 4.7 ....

Laser Rdl ....

Laser Std ...

420 ....

 

No votes yet
`