ΔΗΜΗΤΡΙΑ 2017 -ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΦΑΤΖΑΝΗ | ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Δημιουργία μετάφρασης
Login / Create an Account

ΔΗΜΗΤΡΙΑ 2017 -ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΦΑΤΖΑΝΗ

Εικόνα: 
ΔΗΜΗΤΡΙΑ 2017 -ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤΡΑΤΟΥ ΑΦΑΤΖΑΝΗ
facebook_like: 

Ολοκληρώθηκε ο ιστιοπλοϊκός αγώνας Δημήτρια 2017 -Κύπελλο Στράτου Αφατζάνη που διοργάνωσε ο Όμιλος Θαλασσίων Αθλημάτων (Ο.Θ.Α.) στις 21&22 Οκτωβρίου 2017.

Οι αθλητές/τριες τους ομίλου μας κατέλαβαν τις παρακάτω θέσεις.

Optimist Κοριτσιών
Η Παπαγεωργίου Αναστασία κατέκτησε την 1η θέση και το Χρυσό μετάλλιο
Η Τρέμμα Έλλη κατέκτησε την την 2η θέση και το Αργυρό μετάλλιο
Η Γραμματικάκη Χρίστίνα (ΝΑΟΚΘ) κατέκτησε την 4η θέση
Η Καλιπτσίδη Εβίτα κατέκτησε την 6η θέση
Η Δαιλίδου Ασημίνα κατέκτησε την 8η θέση

Optimist Αγοριών
Ο Ζήσης Φάνης κατέκτησε την 1η θέση και το Χρυσό μετάλλιο
Ο Διαμαντόπουλος Μιχάλης κατέκτησε την 4η θέση
Ο Μπάρλας Ιωακείμ την 10η θέση

Optimist Κορασίδων
Η Τρέμμα Νάντια κατέκτησε την 1η θέση και το Χρυσό μετάλλιο
Η Τσολάκου Ναυσικά κατέκτησε την 2η θέση και το Αργυρό μετάλλιο
Η Σμυρνή Θάλεια κατέκτησε την 5η θέση
Η Χριστάνου Γερακίνα-Μαριάννα κατέκτησε την 6η θέση

Optimist Παίδων
Ο Παχούμας Γεώργιος κατέκτησε την 1η θέση και το Χρυσό μετάλλιο και την 1η θέση στην γενική και το επαμειβόμενο κύπελλο
Ο Παληός Μιχαήλ κατέκτησε την 3η θέση και το Χάλκινο μετάλλιο
Ο Βόγιας Θέος κατέκτησε την 5η θέση
Ο Καλιπτσίδης Ελευθέριος κατέκτησε την 9η θέση
Ο Μπεναξίδης Γιάννης κατέκτησε την 13η θέση
Ο Τάνης Κωνσταντίνος κατέκτησε την 16η θέση
Ο Τάνης Απόστολος κατέκτησε την 17η θέση
Ο Πλόσκας Παναγιώτης κατέκτησε την 18η θέση
Ο Φωτακάκης Ιωάννης κατέκτησε την 19η θέση

Optimist Ανάπτυξη
2006-Α
Ο Πλόσκας Παναγιώτης κατέκτησε την 2η θέση και το Αργυρό μετάλλιο
Ο Βόγιας Θέος κατέκτησε την 3η θέση και το Χάλκινο μετάλλιο
Ο Τρύφωνας Γιώργος κατέκτησε την 4η θέση
Ο Φωτακάκης Ιωάννης κατέκτησε την 5η θέση
2006-Κ
Η Σμυρνή Θάλεια κατέκτησε την 1η θέση και το Χρυσό μετάλλιο
Η Συμεωνιδου Βασιλεια κατέκτησε την 3η θέση και το Χάλκινο μετάλλιο
2007-Α
Ο Παληός Μιχαήλ κατέκτησε την 3η θέση και το Χάλκινο μετάλλιο
Ο Τάνης Απόστολος κατέκτησε την 5η θέση
Ο Αναστασιάδης Αναστάσιος κατέκτησε την 7η θέση
Ο Τάνης Κωνσταντίνος κατέκτησε την 10η θέση
2007-Κ
Η Τσολάκου Ναυσικά κατέκτησε την 1η θέση και το Χρυσό μετάλλιο
Η Πατρίδη Έμα κατέκτησε την 2η θέση και το Αργυρό μετάλλιο
Η Πριστουπίν Τζωανοπούλου Βέρα κατέκτησε την 3η θέση και το Χάλκινο μετάλλιο
Η Κυριακοπούλου Μελίνα κατέκτησε την 4η θέση
Η Χριστιάνου Γερακίνα-Μαριάννα κατέκτησε την 5η θέση
2008-Α
Ο Μπεναξίδης Ιωάννης κατέκτησε την 1η θέση και το Χρυσό μετάλλιο
Ο Κοέν Αβραάμ κατέκτησε την 2η θέση και το Αργυρό μετάλλιο
Ο Καλιπτσίδης Ελευθέριος κατέκτησε την 5η θέση
2008-Κ
Η Πλόσκα Ελισάβετ κατέκτησε την 5η θέση
2009-Α
Ο Λεονταρίδης Γιώργος κατέκτησε την 1η θέση και το Χρυσό μετάλλιο και την 2η θέση και το Αργυρό μετάλλιο στη γενική
Ο Ιλέρης Ευστράτιος κατέκτησε την 4η θέση
Ο Σαραμανίδης Σιδέρης Αλέξανδρος κατέκτησε την 5η θέση
2009-Κ
Η Σφίγγα Αργυρώ κατέκτησε την 2η θέση και το Αργυρό μετάλλιο
Η Παπαγεωργίου Άρτεμις κατέκτησε την 3η θέση και το Χάλκινο μετάλλιο
2010-Α-Κ
Ο Μπεναξίδης Γιώργος κατέκτησε την 3η θέση και το Χάλκινο μετάλλιο

Προπονητές: Μπεναξίδης Νίκος, Τσαβδαρίδου Άννα

Laser 4.7 Κοριτσιών
Η Γκάρη Μελίνα κατέκτησε την 2η θέση και το Αργυρό μετάλλιο
Η Σφίγγα Κωνσταντίνα κατέκτησε την 6η θέση

Laser 4.7 Αγοριών
Ο Γκάρης Αθανάσιος κατέκτησε την 6η θέση
Ο Αθανασίου Σωτήρης κατέκτησε την 8η θέση

Laser Radial Γυναικών
Η Σαρίδου Χρυσή κατέκτησε την 1η θέση και το Χρυσό μετάλλιο
Η Φωτακάκη Κωνσταντίνα κατέκτησε την 2η θέση και το Αργυρό μετάλλιο
Η Ταμβακίδου Ναταλία κατέκτησε την 3η θέση και το Χάλκινο μετάλλιο

Laser Radial Ανδρών
Ο Σμυρνής Μπάμπης κατέκτησε 4η θέση
Ο Κατιγιαννάκης Κωνσταντίνος κατέκτησε την 13η θέση
Ο Σταμπουλίδης Ιωάννης (Ν.Ο. Σύρου) κατέκτησε την 14η θέση

Προπονητής: Παπαγεωργίου Νίκος

420
Οι Κριτσιάνη Κατερίνα-Μαυρογένη Ξένια(ΟΘΑ) κατέκτησαν την 3η θέση και το Χάλκινο μετάλλιο

Προπονητής: Νεοκλάρας Μακάριος

No votes yet
`